Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad'e dair güncel haber ve duyurularımızı bu bölümde bulabilirsiniz.

Duyurular

Netcad hakkındaki duyurulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

 • Page:
  2019.11.10 Netcad Geleceğin Çalışanlarıyla Buluştu — Türkiye’nin önde gelen Üniversitelerinden Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), 07-08 Kasım 2019 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde “Kariyer Fuarı” düzenledi.
 • Page:
  2019.11.01 Netcad, Smart Future Expo’da Dijital Dönüşümü Anlattı — Yapay zekâ, bulut bilişim, IoT ve büyük veri gibi geleceğin dünyasını şekillendiren teknolojilerin konuşulduğu Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle organize edilen Türkiye’nin en büyük teknoloji ve dijital dönüşüm etkinliği Smart Future Wolrd Expo 2019 Akıllı Teknolojiler Zirve ve Fuarı, 30-31 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğin Gümüş Sponsorluğunu ise Netcad üstlendi.
 • Page:
  2019.10.25 TUCBS Entegrasyon Projesi Kapanış Toplantısı Yapıldı — Türkiye’nin 100 büyük projesi içerisinde yer alan ve coğrafi verilerin paylaşıma açılmasına hedefleyen Türkiye Ulusal Coğrafi Bilgi Sistemleri (TUCBS) Entegrasyon Projesi T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü ile Netcad Yazılım A.Ş. arasında 27.06.2018 tarihinde imzalanan sözleşme ile başlamış, planlandığı şekilde 16 ayda tamamlanarak 25 Ekim 2019 tarihinde düzenlenen toplantı ile kapanışı gerçekleştirilmiştir.
 • Page:
  2019.10.25 Netcad 6. CBS Kongresi’ne Damgasını Vurdu — Geliştirdiği çözümler ve sektörüne getirdiği yeniliklerle, Türkiye’nin Coğrafi Bilgi Sistemleri sektöründe en yaygın kullanıma sahip yazılım firması olan Netcad, 23-25 Ekim 2019 tarihlerinde Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kongre Merkezi’nde düzenlenen 6. CBS Kongresi’nin etkin katılımcılarından biri oldu.
 • Page:
  2019.10.17 Toplanma Alanlarınız Parmağınızın Ucunda — Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da yaşanan deprem sonrasında gündeme gelen Toplanma Alanları bilgisine, Netcad’in bölgeniz için hazırlamış olduğu, Afet Bilgi Sistemi (ABİS) haritaları üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Page:
  2019.10.10 Akıllı Şehirler için Akıllı Çözümler Sunan Netcad GITEX’de — Türkiye Coğrafi Bilgi Sistemleri sektörünün lider firması ve akıllı şehir çözümlerinin etkili ismi Netcad, 06-10 Ekim tarihlerinde Dubai’de düzenlenen GITEX etkinliğine katıldı.
 • Page:
  2019.10.04 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde Enerji Verimliliği Sunumu Gerçekleştirildi — Netcad, iş ortakları Vodafone ve Triomobil ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı iş birliği ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak'ın katılımıyla Akıllı Şehirler, Enerji Verimliliği ve Iot konularında sunumlar gerçekleştirdi.
 • Page:
  2019.09.26 Altınordu Belediyesi Hizmet Haritası Devrede — Altınordu Belediyesi ve NETCAD iş birliği ile gerçekleştirilen Hizmet Haritası, Altınordu Belediyesi web sitesi üzerinden vatandaşların kullanımına sunuldu.
Showing first 8 of 345 results

Tamamını Göster

Eğitim Haberleri

Netcad eğitim haberlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Showing first 8 of 29 results

Tamamını Göster 

Basında Netcad

Netcad hakkında basında çıkan haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Showing first 15 of 369 results

Tamamını Göster 

 • No labels